Agda Bavi Pain.com

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home art WORX publicistika CRITIQUE Čítajte zodpovedne!

Čítajte zodpovedne!

E-mail
Hodnotenie: / 10
SlabotaPecka 

Pravda Nový stĺpček spisovateľa Agda B. Paina s názvom Konzumujte zodpovedne. Čítajte s rozumom nájdete v sobotňajšom vydaní denníka Pravda.

 

 

Konzumujte zodpovedne. Čítajte s rozumom

Vidíte? Ešte? Tak to ste iste nekoštovali z tej našej. Po metanolovej kauze by zrejme nám všetkým neuškodilo lepšie sa pozerať, čo to do seba vôbec pcháme. Aby sme neprišli o zrak, nieto ešte o život. Počet obetí otravy škodlivým alkoholom dosiaľ stúpa a denne smutne pripomína, že smäd po poznaní je ozaj bezhraničný. Ak chceme zostať pri zdravých zmysloch a medzi živými, radšej by sme sa mali vyhýbať lacným napodobeninám či podozrivo výhodným ponukám. Obávam sa iba, že sa to netýka len pančovaného alkoholu.
Agda Bavi Pain | Konzumujte zodpovedne. Čítajte s rozumom - stĺpček pre denník Pravda 24. nov 2012
Napokon, už dávnejšie si pachuť smrti mohli vychutnať aj dojčatá vďaka afére so sušeným mliekom, a podobných prípadov iba pribúda. Zrejme sú prudké jedy najlacnejším a najprístupnejším artiklom na trhu, pretože povinnou prísadou sú takmer v každom prípade. V ohrození je dnes v podstate každý a v každom momente. Dokonca ani pri literatúre či filme si nemôžete byť istí, čím vás kto otrávi alebo spôsobí nechutenstvo. O následkoch nehovoriac. Opatrne s tou knižkou, slečna, mohli by ste stratiť reč! (pokračovanie)...

Agdov podpis

Čítaj viac tu a tu a tu

 

 

 

© Agda Bavi Pain .com 2012
© PEREX 2012